NEA Κ-12 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ Υποδομές

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΈΤΑΡΤΗΣ (ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Κ-12 ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 15-6-2019 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 «ΖΕΝΟΠ»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 «ΖΕΝΟΠ» ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018-2019 Κ-12

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 «ΖΕΝΟΠ»

ΠΕΡΙΟΔΟΥ  2018-2019

Κ-12

Με την τέταρτη και τελευταία αγωνιστική που πραγματοποιήθηκε στην Αλεξανδρούπολη στο γήπεδο της Καππαδοκίας, ολοκληρώθηκε το πρωτάθλημα Κ12 το Σάββατο 15 Ιουνίου 2019

Σας παρουσιάζουμε τα αποτελέσματα και την τελική βαθμολογία μετά ολοκλήρωση και των τεσσάρων αγωνιστικών του πρωταθλήματος υποδομών Κ-12.

Η ΕΠΣ Έβρου ευχαριστεί τα στελέχη και την ομάδα της Καππαδοκίας, για την άψογη φιλοξενία, φροντίδα και οργάνωση των γηπέδων και όλους όσους βοήθησαν.

Θέλουμε να ευχαριστήσουμε όλους τους συμμετέχοντες, αθλητές, προπονητές, παράγοντες, διαιτητές αλλά και τους γονείς, συγγενείς και φίλους των νεαρών ποδοσφαιριστών για τη συμμετοχή τους.

Το πρωτάθλημα Κ12 διοργανώθηκε με μεγάλη συμμετοχή και επιτυχία από την ΕΠΣ Έβρου για πρώτη  φορά φέτος.

Πραγματοποιήθηκε σε τέσσερις αγωνιστικές και συνολικά με 55 αγώνες στις έδρες του ΑΕ Διδυμοτείχου, Εθνικού Αλεξανδρούπολης, Ορέστη Ορεστιάδας και της Καππαδοκίας τους οποίους ευχαριστούμε.

Πρωταθλήτρια αναδείχθηκε η ομάδα της Καππαδοκίας την οποία συγχαίρουμε, όπως επίσης συγχαίρουμε και όλους τους νεαρούς ποδοσφαιριστές όλων των ομάδων.

Αμέσως μετά την ολοκλήρωση όλων των αγώνων ακολούθησε η απονομή του κυπέλλου στην Καππαδοκία και η απονομή μεταλλίων σε όλους τους αθλητές.

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους.

 

4η Ημέρα: Αλεξανδρούπολη,
γήπεδο Εξώπολης  (Καππαδοκών)
Σαββάτο 15 Ιουνίου 2019

Ώρα έναρξης (1ου γύρου) 10:00

γύρος 1ος από 3
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
10:00
Οινόη (Κ-12) Μαΐστρος (Κ-12) 2-3
ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
10:00
Διδυμότειχο (Κ-12) Ποντιακός (Κ-12) 0-3
ΚΑΕΡΑΜΑΣ
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
10:00
Ορέστης (Κ-12) Απαλός (Κ-12) 2-1
ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
11:00
Ισαάκιο (Κ-12) Ιπποκράτης (Κ-12) 7-0
ΚΥΔΡΟΣ
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
11:00
Σαγήνη (Κ-12) Εθνικός (Κ-12) 0-8
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

4η Ημέρα: Αλεξανδρούπολη,
γήπεδο Εξώπολης  (Καππαδοκών)
Σαββάτο 15 Ιουνίου 2019

 

γύρος 2ος από 3
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
12:00
Μαΐστρος (Κ-12) Καππαδόκες (Κ-12) 0-13
ΚΩΡΝΙΣΟΡΛΗΣ
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
12:00
Απαλός (Κ-12) Οινόη (Κ-12)  3-4
ΚΕΡΑΜΑΣ
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
13:00
Ιπποκράτης (Κ-12) Διδυμότειχο (Κ-12) 3-0
ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
13:00
Εθνικός (Κ-12) Ορέστης (Κ-12) 3-0
ΚΥΔΡΟΣ
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
13:00
Σαγήνη (Κ-12) Ισαάκιο (Κ-12) 1-4
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

4η Ημέρα: Αλεξανδρούπολη,
γήπεδο Εξώπολης  (Καππαδοκών)
Σαββάτο 15 Ιουνίου 2019

 

γύρος 3ος από 3
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
14:00
Καππαδόκες (Κ-12) Ποντιακός (Κ-12) 2-1
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
14:00
Μαΐστρος (Κ-12) Απαλός (Κ-12) 6-3
ΒΑΡΕΛΑΣ
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
15:00
Οινόη (Κ-12) Εθνικός (Κ-12) 0-4
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
15:00
Διδυμότειχο (Κ-12) Σαγήνη (Κ-12) 0-3
ΣΟΥΜΙΛΕΝΚΟ
Σαββάτο
15 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Εξώπολης
Ώρα:
15:00
Ορέστης (Κ-12) Ισαάκιο (Κ-12) 2-2
ΒΑΡΕΛΑΣ

 

 

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕ ΜΟΡΦΗ PDF ΓΙΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΑΠΟ ΕΔΩ

 

.

 

Tags