NEA Κ-12 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ Υποδομές

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΡΙΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 8-6-2019 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 «ΖΕΝΟΠ»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 «ΖΕΝΟΠ» ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018-2019 Κ-12

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 «ΖΕΝΟΠ»

ΠΕΡΙΟΔΟΥ  2018-2019

Κ-12

Πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία και η τρίτη αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ12 αυτή τη φορά στην Ορεστιάδα (γήπεδο Ορέστη) το Σαββάτο 8 Ιουνίου 2019 με δεκαπέντε αγώνες σε 3 γύρους.

Σας παρουσιάζουμε τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία μετά και τη τρίτη αγωνιστική του πρωταθλήματος υποδομών Κ-12.

Η ΕΠΣ Έβρου ευχαριστεί τον Ορέστη Ορεστιάδας και τα στελέχη του, για την άψογη φιλοξενία, φροντίδα και οργάνωση των γηπέδων. Επίσης ευχαριστούμε για την πολύτιμη βοήθεια και συμβολή τους ανθρώπους της Ένωσης Οινόης και του Ηρακλή Σαγήνης.

Θέλουμε να ευχαριστήσουμε όλους τους συμμετέχοντες, αθλητές, προπονητές, παράγοντες, διαιτητές αλλά και τους γονείς, συγγενείς και φίλους των νεαρών ποδοσφαιριστών για τη συμμετοχή τους.

Ακολουθεί η τέταρτη και τελευταία ημέρα – αγωνιστική  του πρωταθλήματος Κ12, η οποία θα πραγματοποιηθεί στην Αλεξανδρούπολη (γήπεδο Εξώπολης) το ερχόμενο Σάββατο 15 Ιουνίου 2019, από νωρίς το πρωί (οι ακριβής ώρες έναρξης θα γνωστοποιηθούν σύντομα), σε 3 γύρους και θα κλείσει με την τελετή λήξης με τις απονομές.

Το πρωτάθλημα Κ12 διοργανώνεται από την ΕΠΣ Έβρου για πρώτη  φορά φέτος και ήδη έχει κατακτήσει τις καρδιές μικρών και μεγάλων. Θερμά συγχαρητήρια σε όλους και Καλή Συνέχεια!

 

3η Ημέρα:

Ορεστιάδα (γήπεδο Ορέστη)

Σαββάτο 8 Ιουνίου 2019

Ώρα έναρξης (1ου γύρου) 9:30

γύρος 1ος από 3
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
9:30
Απαλός (Κ-12) Καππαδόκες (Κ-12) 0-3
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
9:30
Ιπποκράτης (Κ-12) Ποντιακός (Κ-12)  0-7
ΔΑΛΗΣ
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
9:30
Εθνικός (Κ-12) Μαΐστρος (Κ-12) 5-1
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
10:30
Ισαάκιο (Κ-12) Οινόη (Κ-12) 4-2
ΣΚΥΝΔΡΗΣ
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
10:30
Ορέστης (Κ-12) Διδυμότειχο (Κ-12) 3-1
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ

 

 

3η Ημέρα:

Ορεστιάδα (γήπεδο Ορέστη)

Σαββάτο 8 Ιουνίου 2019

 

γύρος 2ος από 3
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
11:30
Καππαδόκες (Κ-12) Ιπποκράτης (Κ-12) 5-0
ΚΕΦΥΛΗΣ
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
11:30
Απαλός (Κ-12) Εθνικός (Κ-12)  0-3
ΔΑΛΗΣ
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
11:30
Ποντιακός (Κ-12) Σαγήνη (Κ-12) 9-0
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
12:30
Μαΐστρος (Κ-12) Ισαάκιο (Κ-12) 3-6
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
12:30
Οινόη (Κ-12) Διδυμότειχο (Κ-12) 1-3
ΔΑΛΗΣ

 

 

3η Ημέρα:

Ορεστιάδα (γήπεδο Ορέστη)

Σαββάτο 8 Ιουνίου 2019

 

γύρος 3ος από 3
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
13:30
Εθνικός (Κ-12) Καππαδόκες (Κ-12) 2-2
ΚΕΦΥΛΗΣ
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
13:30
Σαγήνη (Κ-12) Ιπποκράτης (Κ-12)  1-0
ΣΚΥΝΔΡΗΣ
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
13:30
Ορέστης (Κ-12) Ποντιακός (Κ-12) 0-3
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
14:30
Ισαάκιο (Κ-12) Απαλός (Κ-12) 3-0
ΚΕΦΥΛΗΣ
Σαββάτο
8 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
Ώρα:
14:30
Διδυμότειχο (Κ-12) Μαΐστρος (Κ-12) 2-4
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ

 

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΕΔΩ!

 

Tags