NEA Κ-12 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ Υποδομές

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ 25-5-2019 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 «ΖΕΝΟΠ»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 «ΖΕΝΟΠ» ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018-2019 Κ-12

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 «ΖΕΝΟΠ»

ΠΕΡΙΟΔΟΥ  2018-2019

Κ-12

Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία η πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ12 που πραγματοποιήθηκε στο Διδυμότειχο το Σαββάτο 25 Μαΐου 2019 με τους πρώτους δέκα αγώνες σε 2 γύρους.

Ακολουθούν τα αποτελέσματα και η βαθμολογία μετά την πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος υποδομών Κ-12.

Η ΕΠΣ Έβρου ευχαριστεί την Α.Ε. Διδυμοτείχου και τα στελέχη της ΑΕΔ, για την άψογη φιλοξενία και οργάνωση των γηπέδων.

Η διοίκηση της ΕΠΣ Έβρου ζητάει κατανόηση για την αστοχία στον προγραμματισμό των ωρών έναρξης ορισμένων αγώνων, με αποτέλεσμα την ταλαιπωρία των ομάδων της Οινόης και του Ιπποκράτη με μεγάλη αναμονή μεταξύ των δυο αγώνων τους.

Θέλουμε να ευχαριστήσουμε όλους τους συμμετέχοντες, αθλητές, προπονητές, παράγοντες, διαιτητές αλλά και τους γονείς, συγγενείς και φίλους των νεαρών ποδοσφαιριστών για τη συμμετοχή τους.

Η δεύτερη ημέρα – αγωνιστική  του πρωταθλήματος Κ12 θα πραγματοποιηθεί στην Αλεξανδρούπολη (γήπεδο Μαρακανα) το ερχόμενο Σάββατο 1 Ιουνίου 2019, από τις 10:30 το πρωί.

Το πρωτάθλημα Κ12 διοργανώνεται από την ΕΠΣ Έβρου για πρώτη  φορά φέτος.

Θερμά συγχαρητήρια.

 

Ημέρα Πρώτη:

Διδυμότειχο

Σαββάτο 25 Μαΐου 2019

Ώρα έναρξη 10:30

γύρος 1ος από 2
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα: 10:30
Καππαδόκες (Κ-12) Οινόη (Κ-12) 4-2
ΔΑΛΗΣ
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα: 10:30
Εθνικός (Κ-12) Ιπποκράτης (Κ-12) 8-0
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα: 11:30
Ορέστης (Κ-12) Μαΐστρος (Κ-12) 1-2
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα: 11:30
Ισαάκιο (Κ-12) Ποντιακός (Κ-12) 0-2
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα: 12:30
Σαγήνη (Κ-12) Απαλός (Κ-12) 2-4
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
Ρεπό: Διδυμότειχο (Κ-12)

 

 

Ημέρα Πρώτη:

Διδυμότειχο

Σαββάτο 25 Μαΐου 2019

 

γύρος 2ος από 2
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα: 12:30
Διδυμότειχο (Κ-12) Καππαδόκες (Κ-12) 0-2
ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα: 13:30
Μαΐστρος (Κ-12) Σαγήνη (Κ-12) 5-0
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα: 13:30
Ποντιακός (Κ-12) Εθνικός (Κ-12) 6-2
ΔΑΛΗΣ
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα: 14:30
Οινόη (Κ-12) Ορέστης (Κ-12) 2-3
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Σαββάτο
25 Μαΐου 2019
Γήπεδο:
Διδυμοτείχου
Ώρα: 14:30
Ιπποκράτης (Κ-12) Απαλός (Κ-12) 0-3
ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ
Ρεπό: Ισαάκιο (Κ-12)

 

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

Tags