NEA Κ12 (2019-2020) Υποδομές

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Κ-12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 1-6-2019 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 «ΖΕΝΟΠ»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 «ΖΕΝΟΠ» ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018-2019 Κ-12

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΜΕΡΑΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 «ΖΕΝΟΠ» ΠΕΡΙΟΔΟΥ  2018-2019

Κ-12

Πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία και η δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ12 αυτή τη φορά στην Αλεξανδρούπολη (γήπεδο Μαρακανα) το Σαββάτο 1 Ιουνίου 2019 με δεκαπέντε αγώνες σε 3 γύρους.

Σας παρουσιάζουμε τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία μετά και τη δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος υποδομών Κ-12.

Η ΕΠΣ Έβρου ευχαριστεί τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης και τα στελέχη του Εθνικού, για την άψογη φιλοξενία, φροντίδα και οργάνωση των γηπέδων.

Θέλουμε να ευχαριστήσουμε όλους τους συμμετέχοντες, αθλητές, προπονητές, παράγοντες, διαιτητές αλλά και τους γονείς, συγγενείς και φίλους των νεαρών ποδοσφαιριστών για τη συμμετοχή τους.

Ακολουθεί η τρίτη ημέρα – αγωνιστική  του πρωταθλήματος Κ12, η οποία θα πραγματοποιηθεί στην Ορεστιάδα (γήπεδο Ορέστη) το ερχόμενο Σάββατο 8 Ιουνίου 2019, από τις 10:30 το πρωί, σε 3 γύρους.

Το πρωτάθλημα Κ12 διοργανώνεται από την ΕΠΣ Έβρου για πρώτη  φορά φέτος και ήδη έχει κατακτήσει τις καρδιές μικρών και μεγάλων.

Θερμά συγχαρητήρια και Καλή Συνέχεια!

Ημέρα Δεύτερη:

Αλεξανδρούπολη (γήπεδο Μαρακανα)

Σαββάτο 1 Ιουνίου 2019

Ώρα έναρξης (1ου γύρου) 10:30

γύρος 1ος από 3
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 10:30
Καππαδόκες (Κ-12) Ορέστης (Κ-12) 2-0
ΚΟΝΤΑΡΑΣ
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 10:30
Ισαάκιο (Κ-12) Διδυμότειχο (Κ-12)  4-0
ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 10:30
Σαγήνη (Κ-12) Οινόη (Κ-12) 0-1
ΤΡΥΠΗΣ
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 11:30
Ιπποκράτης (Κ-12) Μαΐστρος (Κ-12) 0-2
ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 11:30
Απαλός (Κ-12) Ποντιακός (Κ-12) 0-7
ΚΩΝΟΓΛΟΥ
Ρεπό: Εθνικός (Κ-12)

 

 

 

Ημέρα Δεύτερη:

Αλεξανδρούπολη (γήπεδο Μαρακανα)

Σαββάτο 1 Ιουνίου 2019

 

γύρος 2ος από 3
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 12:30
Ισαάκιο (Κ-12) Καππαδόκες (Κ-12) 0-1
ΤΡΥΠΗΣ
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 12:30
Ορέστης (Κ-12) Σαγήνη (Κ-12)  3-1
ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 12:30
Διδυμότειχο (Κ-12) Εθνικός (Κ-12) 0-8
ΚΟΝΤΑΡΑΣ
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 13:30
Οινόη (Κ-12) Ιπποκράτης (Κ-12) 1-3
ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 13:30
Ποντιακός (Κ-12) Μαΐστρος (Κ-12) 9-1
ΚΩΝΟΓΛΟΥ
Ρεπό: Απαλός (Κ-12)

 

Ημέρα Δεύτερη:

Αλεξανδρούπολη (γήπεδο Μαρακανα)

Σαββάτο 1 Ιουνίου 2019

 

γύρος 3ος από 3
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 14:30
Καππαδόκες (Κ-12) Σαγήνη (Κ-12) 8-0
ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 14:30
Εθνικός (Κ-12) Ισαάκιο (Κ-12)  5-2
ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 14:30
Απαλός (Κ-12) Διδυμότειχο (Κ-12) 5-1
ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 15:30
Ιπποκράτης (Κ-12) Ορέστης (Κ-12) 1-8
ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ
Σαββάτο
1 Ιουνίου 2019
Γήπεδο:
Μαρακανα
Ώρα: 15:30
Ποντιακός (Κ-12) Οινόη (Κ-12) 6-0
ΚΕΡΑΜΑΣ
Ρεπό: Μαΐστρος (Κ-12)

 

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΕΔΩ!

 

Tags