Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία στην ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ η εκδήλωση αναπτυξιακού ποδοσφαίρου UEFA Grassroots στο πλαίσιο του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΠΟ «Hello Football Friend».
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f7e1.png)
![⚽️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t36/1.5/16/26bd.png)
![⚽️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t36/1.5/16/26bd.png)
![⚽️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t36/1.5/16/26bd.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Το ΔΣ της ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ευχαριστεί τον Δήμο Ορεστιάδας για την πολύτιμη βοήθεια που μας προσέφερε καθως και τον Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός – Περιφερειακό Tμήμα Ορεστιάδας για τις υπηρεσίες που προσφέρει καθε φορά που θα το ζητήσουμε.