NEA Κύπελλο

Ορισμοί διαιτητών, πρόγραμμα 2ης μέρας και αποτελέσματα 1ης ημέρας της 4η αγωνιστική κυπέλλου «ΣΙΓΡΕΚΗΣ» ΕΠΣ έβρου 2018-2019

4η αγωνιστική κυπέλλου «ΣΙΓΡΕΚΗΣ» ΕΠΣ Έβρου

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ΗΣ ΜΕΡΑΣ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ΗΣ ΜΕΡΑΣ
ΤΗΣ 4ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΩΝ
ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ
«ΣΙΓΡΕΚΗΣ» – ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ  
ΠΕΡΙΟΔΟΥ  2018-2019

2η μέρα της 4ης  Αγωνιστική

 

 

Τετάρτη 14 Νοεμβρίου 2018  –  Ώρα: 14:45
Τετάρτη
14 Νοεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Εξώπολης
Καππαδόκες Μάκρη
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Β., ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ
Τετάρτη
14 Νοεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Άνθειας
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου Θράκη Φερών
ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ
Τετάρτη
14 Νοεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Άβαντα
Άβαντας ΑΟ Θράκης
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ.
Τετάρτη
14 Νοεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Ορεστιάδας
ΜΓΣ Ορέστης Ορεστιάδας Κυπρίνος
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ.
Τετάρτη
14 Νοεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Νεοχωρίου
ΑΟ Νεοχωρίου Ασπρονέρι
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ
Τετάρτη
14 Νοεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Καστανεών
Άρδας Καστανεών Βύσσα
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2η ΜΕΡΑ


Τα αποτελέσματα της 1ης μέρας της 4ης Αγωνιστικής έχουν ως εξής:

 

Τετάρτη 7 Νοεμβρίου 2018  –  Ώρα: 14:45
Τετάρτη
7 Νοεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Δραγάνας
Ιπποκράτης Αλεξ/πολης Εθνικός 1-3
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
Τετάρτη
7 Νοεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Μαϊστρου
Μαϊστρος Πέπλος 2-1
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ
Τετάρτη
7 Νοεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Φ. Κοσμάς
 ΑΕΚ Έβρου Αρίστεινο 5-0
ΣΙΜΙΔΗΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ.
Τετάρτη
7 Νοεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Σιδηρούν
Σιδηρώ ΑΕ Διδυμοτείχου 0-6
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΤΡΥΠΗΣ
Τετάρτη
7 Νοεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Καρωτής
Δόξα Δόξας Σουφλί 0-3
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΣΚΥΝΔΡΗ Μ.
Τετάρτη
7 Νοεμβρίου
Ώρα: 14:45
Γήπεδο:
Ορμενίου
 Ορμένιο Σοφικό 0-3
ΣΚΥΝΔΡΗΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ

 

Ορισμοί διαιτητών κυπέλλου ΕΠΣ Έβρου «ΣΙΓΡΕΚΗΣ»

Χορηγός Κυπέλλου ΕΠΣ Έβρου «Σιγρέκης Κοσμήματα – Ρολόγια»