Το Άγιο Φως της Ανάστασης, ας φωτίσει τις ψυχές και τις ζωές όλων μας. Καλό Πάσχα!
![Το Άγιο Φως της Ανάστασης , ας φωτίσει τις ψυχές και τις ζωές όλων μας. Καλό Πάσχα!](https://eps-evrou.gr/wp-content/uploads/2020/04/kalo-pasxa-kali-anastasi-eps-evrou-1200-628-990x518.jpg)
Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου εύχεται σε όλους τους παράγοντες, προπονητές, ποδοσφαιριστές, διαιτητές, καθώς και όλους τους φιλάθλους του νομού Έβρου, η Ανάσταση αυτή να φέρει το φως και την ελπίδα στις ψυχές όλων.
Αυτό το Πάσχα θα είναι διαφορετικό, αλλά δεν πρέπει να λείψει η αγάπη, η ελπίδα, η πίστη και η ευθύνη όλων μας απέναντι στις προκλήσεις που εμφανίζονται μπροστά μας.
ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ για να βρεθούμε σύντομα.
Καλό Πάσχα σε όλους.