ΕΤΗΣΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ 2020 – ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ
![ΕΤΗΣΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ 2020 – ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ](https://eps-evrou.gr/wp-content/uploads/2020/02/geniki-syneleysi-eps-evrou-26-2-2020-990x519.jpg)
Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου καλεί όλα τα σωματεία – μέλη στην Τακτική Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί στην Αλεξανδρούπολη, στο ξενοδοχείο «GRECOTEL ASTIR EGNATIA» (αίθουσα Τένεδος) την Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου 2020, ώρα 18:30.
Θα ακολουθήσεις η κοπή της βασιλόπιτας της Ένωσης και θα πραγματοποιηθούν οι κληρώσεις για τα τυχερά σωματεία.
Εκ του ΔΣ της ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ